1940-1949

  • Howard “Hal” Kellogg '40
  • Edward Boomie Mikrut ’44 (’48) '44
  • Davisson F. “Dave” Dunlap ’43 (’47) '47
  • Sumner Silver '47
  • Elihu H. Berman '48
  • Jack E. Bronston '48
  • James E. Craig LL.M. ’48 '48
  • Otis W. Erisman '48
  • Sidney M. Glazer '48
  • Milton M. Prigoff '48
  • Leonard L. Silverstein '48
  • Alvin M. Stein '48
  • Seth S. Wheatley Jr. '48
  • Alan F. Wohlstetter '48
  • John B. Anderson LL.M. '49
  • Robert W. C. Ellis '49
  • Earl W. Mallick '49
  • Frank J. Maxwell Jr. '49
  • Walter M. “Mac” McClelland '49
  • Julio E. Nunez '49
  • Harry H. Riddick '49
  • C. William Tayler '49

1950-1959

  • Brendan T. Byrne '50
  • G. Thomas Eisele ’50 LL.M. ’51 '50
  • Lionel C. Epstein '50
  • William M. Hoeveler '50
  • Norman N. Holland Jr. '50
  • Robert M. Kieval '50
  • Albert A. Raphael Jr. '50
  • Howard J. Aibel ’51 (’52) '51
  • Walter A. Bobrow '51
  • Hugh A. Chapin '51
  • William Cousins Jr. '51
  • Paul G. Haskell '51
  • Joseph M. Lynch '51
  • Lewis Manilow '51
  • Nathan J. Siegel '51
  • Ted D. Taubeneck '51
  • Norman B. Tomlinson Jr. '51
  • David W. Wallace '51
  • Charles F. Wheatley Jr. '51
  • Samuel Adams '52
  • Lawrence Bilder '52
  • Wallace B. Clift Jr. '52
  • Joseph R. Cortese '52
  • John W. Kern III '52
  • Fenton L. Martin Jr. LL.M. ’52 '52
  • Frank E. A. Sander '52
  • Norman P. Schoenfeld '52
  • John P. Stearns '52
  • Charlotte P. Armstrong '53
  • John W. Barnett '53
  • Joseph B. Carney '53
  • Robert Coulson '53
  • Don S. Harnack '53
  • William J. Smulowitz '53
  • Max S. Bell Jr. '54
  • Burton N. Bromson '54
  • Edgar R. Casper LL.M. ’54 '54
  • Norman M. Gold ’54 '54
  • Paul R. Staley ’54 '54
  • Frederic B. Tankel '54
  • Richard A. Van Deuren '54
  • Burton J. DeFren '55
  • George J. Gillespie III '55
  • Arthur J. Greenbaum '55
  • James W. Holtzworth '55
  • Robert Kanchuger '55
  • Seymour T. Krechevsky '55
  • Dennis G. Lyons '55
  • Leonard A. Blank '56
  • Nguyen Phu Duc LL.M. ’54 S.J.D. ’56 '56
  • Willis M. Ertman '56
  • Edward “Ned” Otis Handy Jr. '56
  • Charles O. Howard '56
  • Howard C. Miskin '56
  • Richard Littell '56
  • George A. Williams Jr. ’56 LL.M. ’63 '56
  • Kreag Donovan '57
  • Donald R. Doulong '57
  • John C. Emery '57
  • Calvert C. Groton '57
  • Thomas H. Hagoort '57
  • Norman L. Markman '57
  • J. Sherman McLaughlin '57
  • Geoffrey Nunes '57
  • Frederick J. Pagnani '57
  • Blair L. Perry '57
  • Kenneth G. Rush '57
  • Richard Weil '57
  • Marvin E. Barkin '58
  • Alan C. Davis '58
  • Deane Haskins '58
  • Fred A. “Fritz” Little Jr. '58
  • George R. B. Schatzki ’58 LL.M. ’65 '58
  • Parker D. Thomson '58
  • James A. Dorsch '59
  • Seymour Goldstaub '59
  • David I. Granger '59
  • Warren K. Kaplan '59
  • Gordon A. “Sandy” Millspaugh Jr. ’59 '59
  • Thomas A. Smith '59
  • Henry G. Weaver Jr. '59

1960-1969

  • William R. Aikens '60
  • Paul P. Brountas '60
  • Holland C. “Cap” Capper '60
  • John L. Chambers '60
  • John S. Chatfield ’60 '60
  • Bradley B. Davis '60
  • Muller Davis '60
  • Alfred M. Goodale '60
  • Robert A. “Joe” Johnson '60
  • John C. Kelsh '60
  • Eli Krivoshia Jr. ’60 '60
  • Henry D. Pahl Jr. '60
  • Thomas P. Perkins III '60
  • Tom L. Peterson '60
  • Elizabeth M.W. Pine '60
  • Morton Rosen '60
  • Michael D. Weinberg '60
  • Phillip D. Bostwick ’61 '61
  • Michael O. Lesch '61
  • Josiah S. Murray III '61
  • Benson D. Scotch '61
  • Jackson W. “Chip” Wright Jr. '61
  • Patrick O. Burns '62
  • Vincent F. Garrity Jr. '62
  • Bernard E. Gegan LL.M. ’62 '62
  • J. David Huber '62
  • Marcel Shwergold '62
  • Timothy S. Elliott '63
  • William R. Hardy '63
  • Norman T. Larson '63
  • Norman Leibovitz '63
  • Harry C. Sigman '63
  • G. David Bluhm '64
  • George E. Bullwinkel '64
  • Peter F. Nelson ’64 '64
  • Edward “Ted” Roberts '64
  • Elliott Ashkenazi '65
  • Robert M. Goff '65
  • M. Jerome Kessler '65
  • Robert C. Kirkwood '65
  • Donald J. Lisa '65
  • Robert Courtney Mangone '65
  • Arthur E. Pape '65
  • Michael S. Saper '65
  • Peter Van N. Lockwood '66
  • Steven A. Schatten '66
  • Terry M. Schlade '66
  • James T. Hendrick '67
  • William H. Laitinen Jr. '67
  • David S. Mortensen '67
  • Gordon R. Williamson '67
  • Richard R. Cheatham '68
  • Roger D. Chesley '68
  • Richard B. Olson '68
  • Richard A. Peterson '68
  • Jerry A. Terrill '68
  • Henry “Terry” Christensen III '69
  • Franklin D. Cleckley LL.M. ’69 '69
  • Robert A. Ginsburg '69
  • William C. Lance '69

1970-1979

  • Ronald D. Rotunda '70
  • Janet L. Benshoof '72
  • Joaquin G. Avila '73
  • John J. Grimes '73
  • Frederick K. Slicker LL.M. ’73 '73
  • David R. Zwick '73
  • David P. Ackerman '74
  • William J. Eisen '74
  • Robert E. Ginsberg LL.M. ’74 '74
  • Gilbert L. Kujovich '74
  • Vernon C. Watters '75
  • Edward S. Flanagan ’76 '76
  • Carolyn J. Russell '77
  • Paul J. Coady '78
  • Rosanna Sattler '78
  • R. Glen Ayers LL.M. ’79 '79

1980-1989

  • William E. “Ed” Bordley '82
  • Thomas O. Ruby ’82 '82
  • Sandra L. DeGraw LL.M. ’84 '84
  • David J. Van Dyke '84
  • Jack E. Robinson III '85

1990-1999

  • Arnold B. Taylor '92

2000-2009

  • Michael J. Francis Byrne '02
  • Julie L. Yip-Williams '02