1940-1949

  • Marshall A. Jacobs '43
  • Frank T. Gray '48
  • Edward J. Greenfield '48
  • Frederick S. “Fritz” Cassman '49
  • Peter Dorsey '49
  • A. Linwood Holton, Jr. '49

1950-1959

  • Lawrence Goldberg '50
  • C. Edward Hartman II '50
  • Maurice S. Spanbock '50
  • Jerome Ackerman '51
  • Frederick R. Adler '51
  • George A. Brown '51
  • Martin C. Carroll '51
  • Thomas T. Thompson '51
  • Philip E. Silberberg '51
  • Walter N. Kaufman '52
  • Iver C. Macdougall '52
  • Robert J. Misey '52
  • Daniel M. Sklar '52
  • William B. Grant '53
  • Rodolphe Hamel '53
  • Peter S. Herman '53
  • John G. Kuniholm '53
  • Joachim A. Weissfeld '53
  • Stephen K. West '53
  • Avram J. Goldberg '54
  • Richard M. Markus '54
  • William E. Norgren '54
  • Arnold F. Ciaccio '54
  • S. David Harrison '54
  • John T. “Til” Hazel Jr. '54
  • Allen Rodman '54
  • Jerome Schlapik '54
  • Clifford F. Gaddy Jr. '55
  • Robert S. Medvecky '55
  • Edmond L. Sikorovsky '55
  • Lester L. Ward '55
  • John David Stoner '55
  • Charles L. Convis '56
  • Richard D. Esbenshade '56
  • Wallace M. Kain '56
  • Rudolph Kass '56
  • Charles A. Kelly '56
  • David Osnos '56
  • Marcia B. Smith '56
  • Norman F. Burke LL.M. '57
  • John M. Glenn '57
  • Ronald J. Lehrman '57
  • Richard H. Miller '57
  • Theodore M. Pease Jr. '57
  • Nelson D. Rodes Jr. '57
  • Gery W. Sperling '57
  • Adlai E. Stevenson III '57
  • Berton B. Subrin '57
  • George C. Towner Jr. '57
  • Herbert M. Franklin '58
  • Robert C. Shoemaker Jr. '58
  • Carl Angeloff '59
  • Alan S. Ganz '59
  • Montague H. Hackett Jr. '59
  • John E. Havelock '59
  • Joseph Anthony S. Lena '59
  • Milo E. Ormseth '59
  • Alec A. Pandaleon '59
  • James M. Rae '59
  • Robert S. Robin '59

1960-1969

  • James E. Anderson '60
  • Robert H. S. French '60
  • Theodore R. Groom '60
  • Lewis L. Whitman LL.M. '60
  • Jerold Zieselman '60
  • John J. Dolan '61
  • Edward L. Epstein '61
  • Benjamin M. Gottlieb '61
  • David E. Grossman '61
  • Edward Klagsbrun '61
  • Stephen J. Kushel '61
  • James van R. Springer '61
  • Carl B. Sterzing Jr. '61
  • Matthew J. Zinn '61
  • Paul N. Crane '62
  • Harold C. Donegan '62
  • Dale R. Harris '62
  • Gilbert S. Merritt Jr. LL.M. '62
  • James M. Murphy '62
  • George E. Pike Jr. '62
  • Richard M. Schilling '62
  • Joseph A. Broder '63
  • Leo M. Krulitz '63
  • Peter MacDougall '63
  • Willis E. O’Leary LL.M. '63
  • Nicholas S. Zoullas '63
  • Irwin L. “Red” Facher '64
  • Arthur B. Locke '64
  • Philip C. Schneider '64
  • William A. Truslow '64
  • Sarah Dunlap Galbraith '65
  • John E. Fick '65
  • George H. Hettrick '65
  • Sheldon A. Jones '65
  • Marjorie Fine Knowles '65
  • Allen A. Schuh '65
  • David C. Trowbridge '65
  • James F. Whipple '65
  • Robert Raymond Elliott '66
  • Arthur H. Latimer '66
  • James E. Bond '67
  • Jefferson B. Hill '67
  • Robert W. Meredith '67
  • Lucien Moreau '67
  • Richmond W. Rucker '67
  • Dennis B. Black '68
  • Frederick H. Eppenberger '68
  • Lowell Schechter '68
  • Richard T. Seymour '68
  • Richard J. Wells '68
  • John M. Vine '69

1970-1979

  • Eurich Z. Griffin '70
  • Carl A. A. Holm LL.M. '70
  • Leon B. Kellner '70
  • William Laurens Walker S.J.D. '70
  • John Terakedis Jr. '70
  • Julian J. Fowles '71
  • Ira A. McCown Jr. '71
  • G. Darrell Berglund '72
  • David K. Ford '72
  • Robert W. Garrett '72
  • Gregory K. Pilkington '72
  • William P. Golden '73
  • Alan C. Mendelson '73
  • John F. Woods '73
  • Mary Campbell Gallagher '74
  • Lewis H. “Harry” Spence '74
  • Gregory Churchill '75
  • James K. Genden '75
  • Richard B. Stoller '75
  • David L. Wills '75
  • Elliot N. Smith-Christian '76
  • John M. Peterson Jr. '77
  • Jesse M. Weiner '78

1980-1989

  • James B. Hicks ’81 '81
  • Bruce A. Kinn '81
  • Thomas R. Stephens '84
  • Adam Jerome Myers III '85
  • Kirsti Hannele Niinisalo-Snowden LL.M. '85
  • John S. Russell '85
  • Eric Z. Lucas '86
  • Steven E. Price '87

1990-1999

  • David H. Martin '92

2000-2009

  • Shawn P. Travis '01
  • Chris-Tia E. Donaldson '03