1930-1939

  • Irving Isaacson '39
  • James S. Kernan Jr. '39

1940-1949

  • J. Barton “Bart” Phelps '40
  • George N. Leighton ’43 (’46) '46
  • S. George Albion '47
  • Richard M. Furlaud '47
  • Stanley Geller ’43 (’47) '47
  • Bernard Marcus '48
  • Donald E. Marquardt '48
  • Edward R. McHale '48
  • Jules M. Baron '49
  • Samuel L. Cohen '49
  • William H. Hagendorn '49
  • Frederick W. Trezise Jr. '49
  • Phillip C. Vincello '49

1950-1959

  • Robert R. Bair '50
  • Myron Boluch '50
  • Lyon L. Brinsmade '50
  • Paul S. Edelman '50
  • B.C. Hart '50
  • John G. Kristensen '50
  • Marvin Sparrow ’49 (’50) '50
  • Mortimer S. Steinberg '50
  • Robert L. Bailey '51
  • Herbert C. Feinstein '51
  • Marvin N. “Mickey” Geller '51
  • Barry Golomb '51
  • Paul G. Haskell '51
  • Edwin J. Jacob '51
  • Eugene “Gene” F. Sikorovsky '51
  • Samuel Adams '52
  • Charles T. “Tad” Hall '52
  • James B. Johnson '52
  • William A. Katsenes '52
  • Richard C. Levin '52
  • Earl J. McHugh '52
  • Andre Newburg '52
  • Max A. Stolper '52
  • Peter Talbot '52
  • Alan J. Hartnick '53
  • Eichi Oki '53
  • David Schechner '53
  • Robert L. Shults Jr. '53
  • Richard L. Anderson '54
  • Beverly S. Coleman ’53 (’54) '54
  • Donald W. Dowd '54
  • Laurence S. Fordham '54
  • Joan D. Fuller '54
  • James C. Fullerton '54
  • James H. Hardie '54
  • Edwin Heller '54
  • Herbert D. Lewis '54
  • Richard W. “Archie” Southgate '54
  • Craig B. Bright '55
  • Champe A. Fisher '55
  • Roger B. Hunt '55
  • James K. Logan '55
  • Eugene M. Setel '55
  • Scribner L. Fauver '56
  • Jerrold P. Rosenthal '56
  • M. Brooks Senn '56
  • Robert F. Ambrose '57
  • David S. Brown '57
  • G. Eugene Dacey ’55 (’57) '57
  • Howard M. “Tim” Fry II '57
  • Gerard D. Goldstein '57
  • Leonard S. Goodman '57
  • Charles M. Grimstad '57
  • Charles Hieken '57
  • Stuart A. Jackson '57
  • Edward W. Keane '57
  • Melvin H. Levine '57
  • Norman L. Markman '57
  • Roy C. Megargel '57
  • Robert D. Stiles '57
  • Lester R. Woodward '57
  • Richard N. Goodwin '58
  • Harold N. Kaufman '58
  • William L. Knecht '58
  • James P. Martineau '58
  • William M. McGovern Jr. '58
  • Harry L. Mead Jr. '58
  • Carl M. Sapers '58
  • Clifford L. Whitehill LL.M. '58
  • Harry A. Young Jr. '58
  • Alan G. Blumberg '59
  • Bernard N. Borman '59
  • Arthur L. Fine '59
  • James J. Orlow '59
  • G. Wynn Smith Jr. '59
  • Jerome J. Sussman '59
  • Charles W. Ufford Jr. '59

1960-1969

  • Robert A. “Joe” Johnson '60
  • Eli Krivoshia Jr. '60
  • Paul E. Plunkett '60
  • William F. White Jr. '60
  • Samuel B. Bartlett '61
  • Jonathan G. Bunge '61
  • Barry Dickman '61
  • Anthony D’Amato '61
  • William G. “Jerry” O’Kief LL.M. '61
  • Robert M. O’Neil '61
  • Stephen W. Schupack '61
  • Norman H. Donald III '62
  • Jay H. Foreman '62
  • Richard S. Friedman '62
  • Gregory M. Harvey '62
  • James S. Kaufman '62
  • Robert S. Stone '62
  • James Fu Tao '62
  • Laurence E. Casson '63
  • John A. Coates Q.C. LL.M. '63
  • Marie V. Driscoll '63
  • Paul Felzen '63
  • Robert S. Kenison '63
  • Raymond J. Petersen '63
  • Alfred J. Ross '63
  • Robert A. Bergquist '64
  • Edward S. Cabot '64
  • Phillip H. Ginsberg '64
  • Harry L. Hellerstein '64
  • Julius B. Levine '64
  • Thomas P. Lewis S.J.D. ’64 '64
  • Arthur J. Lombard '64
  • Perry W. Morton '64
  • Gayle B. Wilhelm '64
  • Arthur W. Brill '65
  • Meredith M. Brown '65
  • Robert A. Grayson '65
  • Michael S. Saper '65
  • Lawrence Weiss '65
  • Steven A. Schatten '66
  • Robert A. Warden '66
  • Gerald S. Wilcox '66
  • Douglas F. Bauer '67
  • James T. Hendrick '67
  • John E. Krahmer LL.M. '67
  • Ronald K. Lachner '67
  • Bardin Levavy '67
  • Randy Revelle '67
  • Harvey R. Clapp III '68
  • B. Alan Dickson '68
  • Donald R. Hopkins LL.M. '69

1970-1979

  • William F. McCarthy '70
  • John R. Barmeyer '71
  • Morton P. Cohen LL.M. '71
  • Robert E. L. Garner '71
  • Cary J. Rudman LL.M. '71
  • Ron Merenbach '72
  • Edwin C. Pearson LL.M '72
  • Robert L. Kurt III '74
  • John M. Thomas '74
  • Kevin P. Gallen '75
  • Mark Kreitman ’74 (’75) '75
  • Timothy J. Norris '75
  • Carolyn J. Russell '77
  • G. Hamilton Loeb '78
  • Ken Silbergleit '78

1980-1989

  • Neil R. Finkelstein LL.M. '80
  • Marybeth Herald '80
  • Leslie H. Lowe '80
  • Mark L. Paran '80
  • Patrick K. Miehe '82
  • Jim H. Goering '83
  • Solveig Olafsdottir LL.M. '83
  • Joy A. Kruse '84
  • David C. Ruth '84
  • Kathryn Whitehead Tohir '84
  • Andrea S. Higgins '86
  • Ruth M. Scott '86
  • Lech R. Kalembka '88
  • Russell D. Leblang '88
  • Avery P. Maher '89

1990-1999

  • Kimberly A. Jackson '94
  • Daniel J. Silber '94
  • David A. Rubenstein '98

2000-2009

  • Carrie A. Dunsmore '03
  • Nathan B. Elliott '07

2010-2019

  • Daniel C. Potucek '13